🌠Shitet Njesi biznesi 👉 Pogradec

Pogradec
👉Struktura 4 kateshe
➡Organizimi :
➡Godina perbehet nga Njesi biznesi te tipologjive te ndryshme
📌Kati 0 : Hotel
📌Kati I : Restorant
📌Kati II : Hotel
📌 Kati III: Hotel
📌 Kapaciteti i hotelit: 50 shtreter
📌Kapaciteti i Restorantit: 100 persona ne hapsiren e brendeshme dhe 50 persona ne hapsiren e jashtme
👉Njesi biznesi “Stone Dream “
📌Zoteron Plazh Privat
📌Zoteron Beach Bar
👉Biznesi eshte hapur ne vitin 2016
👉Ka patur kulmin e suksesit ne vitin 2019
📌Ngrohja me kaldaje
📌Disponon uje te pijshem dhe kanalizime
📌Zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor : Certifikate , kartele dhe harte treguese
🎯Cmimi : 500.000 €
✉️Adresa : Udenisht, Pogradec
☎️Per nje vizite ne prone na kontaktoni :
Tel : +355 67 67 70 139
Email: dionimobiliaretirane@gmail.com
Instagram: @dionimobiliare_tirane
Facebook: Dion Imobiliare Tirane
Adresa: Rruga e Durresit, ngjitur me Western Union, Tirane
Head Office:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-09266
Property Type: Biznese
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Pogradec
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for 🌠Shitet Njesi biznesi 👉 Pogradec

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram