🏘 SHITET VILË 👉 2 KATËSHE & KAT I POSHTËM + GARAZH 👉 LAGJIA 1

Korca
📌 SIPËRFAQE TOTALE : 223.76 m²
📌 SIPËRFAQE NDËRTIMORE : 127m²
👉 Godina eshte e organizuar në tre kate :
📌 Kati I :
📌 Kat i poshtëm disponon ambiente të ndara dhe lejon përdorimin e tij për të zhvilluar një aktivitet përkatës.
👉 Disponon :
– Sallë Ping- Pongu
– Bilardo
-Kuzhinë
– Dhomë Sobe
– Dhomë Kaldaje
-Garazh për dy makina
📌 Kati II – Gjëndje shumë të mirë për banim
Disponon:
-Dhomë pritjeje
-2 Sallone
-2 Kuzhina
-2 Tualete
– 2 Ballkone
📌 Kati III – Gjëndje shumë të mirë për banim
Disponon :
– 4 dhoma gjumi , njëra prej tyre disponon dhomë-gardirrobë
– Tualet
– 4 Ballkone , 3 prej tyre ndodhen në dhomat e gjumit dhe një në pjesën e Hollit.
– Fasada e Hyrjes orientohet nga Jug – Perëndimi.
– Viti i ndërtimit : E përfunduar në vitin 2010.
-Instalime elektrike dhe hidraulike ~ CILËSIA E PARË
-Izolimi në mur të brendshëm 15 cm.
-Sistem kaldaje dhe Panele Diellore të instaluara në të gjitha ambientet e shtëpisë.
🎯 Dokumentacion i rregullt.
-Vila ndodhet në Lagjen më të qetë dhe të preferuar të Korçës , në lagjien 1.
✉️ Adresa : Rruga Koli Tupa , Lagjia 1 , Korçë
☎️ Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10218
Property Type: Korca CITY

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for 🏘 SHITET VILË 👉 2 KATËSHE & KAT I POSHTËM + GARAZH 👉 LAGJIA 1

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram