🏘Shitet Vile 👉Korce

korce
📌Siperfaqe Totale : 329 m ²
📌Siperfaqe Ndertimore : 99 m ²
👉Strukture 2-kateshe :
👉Disponon dokumentacion te rregullt HIPOTEKOR
📌Kati i Pare :
🔸sallon – 2
🔸kuzhine -2
🔸 tualet -1
📌Kati i dyte :
🔸dhoma gjumi – 4
🔸 tualet -2
🔸sallon -2
🔸 kuzhine -2
📌Cilesime te tjera :
📌Totalisht i investuar & MOBILUAR
📌Cdo kat ndricohet nga drita natyrale si dhe lidhen me shkalle te brendshme & te jashtme
🔸 Disponon sistem ngrohjeje me gaz
🔸 Oborr
🔸 Garazh – me dy poste parkimi
📌 Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe te sigurte
📌 Opsion Ideal per Investim
🎁Cmimi : I diskutueshem
✉️Adresa : Lagjia e Re , Korce
☎️ Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10109
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

Features:

 • Balcony
 • Kalldrëm/Pavement
 • kitchenette

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for 🏘Shitet Vile 👉Korce

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram