🏚 Shtepi ne Shitje 👉Korce

korce
📌Siperfaqe totale : 102 m ²
📌 Siperfaqe ndertimore : 61 m ²
ℹ️ Cilesime rreth objektit :
🛕 Kate : 2 👉 ( nje kat i shfrytezueshem + kati tjeter i nendheshem i cili mund te perdoret si bodrum )
📌 Organizimi :
ℹ️ Kati i Nendheshem organizohet ne :
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome magazinimi
ℹ️ Kati II :
-Dhome Gjumi
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome magazinimi
-Tualet ( disponon dhe tualet te jashtem )
ℹ️ Objekti disponon shkalle te brendeshme
💥Cmimi : 7 000 000 leke
✉️Adresa : Lagjia 12 , Korce
☎️ Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10123
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for 🏚 Shtepi ne Shitje 👉Korce

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram