🏤Objekt ne shitje — Durres

Kenete , Durres.
💠Shitet Vila 3 kateshe karabina
💠 Siperfaqe trualli : 500 m ²
💠 Siperfaqe : kati perdhe 👉198 m ²
💠 Siperfaqe : kati I 👉144m ²
💠 Siperfaqe : kati II 👉 91 m ²
💥INFO :
📌Ndertesa dhe trualli disponojne dokumentacion te rregullt.
🎯 Cmimi : Nga 85 000 € ➡️ Shkon ne 79 000 €
✉️ Adresa e prones : Kenete , 👉 Durres .
🗝 E projektuar sipas modelit ne foto 👎
Per nje vizite ne prone na kontaktoni :
☎️ Tel: +355 822 57110 / 0696834747
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. 2, Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-09914
Property Type: Tiranë City
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for 🏤Objekt ne shitje — Durres

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram