💫Apartament ne shitje -Kavala (GRECCE)

Prane "Ofrynio Beach"

💫Apartament ne shitje -Kavala (GRECCE)

⚡️Siperfaqe :63.17 – 105.8 m ²

✨Organizimi :

-sallon+kuzhine
-dhome ngrenie
-dhome gjumi
-2 tualete

💥Cmimi : 200.000€

✉️Adresa : Prane “Ofrynio Beach”

👉Banesat ofrohen me mobilje kuzhine, sanitare, dere hyrese me siguri qendrore dhe dritare sintetike me perde mushkonjash. Një kompleks rezidencial ideal për momente relaksi dhe jetese të shkujdesur. Ky propozim është një mundësi e mahnitshme që kombinon pushimet tuaja me investimin!

☎️ Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10104
Property Type: Kavala /Thasos
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for 💫Apartament ne shitje -Kavala (GRECCE)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram