AMBIENT ME QERA, BULEVARD REPUBLIKA, KORÇË

Bulevard "Republika", Korçë

Disponojmë Ambient me Qera , Bulevard “Republika” , Korçë.
Sipërfaqja Totale : 211.70 m2
Sipërfaqja e Ambientit : 179 m2
Sipërfaqja e Bodrumit : 32.70 m2
-Jepet me  qera : -Kati i II & Kati i III
-Ndërtim dhe punime cilësore.
-Objekti Disponon Bodrum dhe Tarracë
* E përshtatshme për Biznese të ndryshme si: Bar- Kafe, Restaurant , Qendër Estetike, Zyra, Ekspozitë, etj.
* Lëvizshmëri të lartë të këmbësorëve.
Info: Objekti ndodhet në zemër të qytetit, tek Bulevardi Republika , Përballë me “Vodafone Shop”
Çmimi : I diskutueshëm.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , Nr. 2 , Korçë.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-06100
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Concrete flooring
 • Heating
 • Landscaped gardens
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Bulevard "Republika", Korçë
  walkscore 67/100
  67
  Walk Score
  Somewhat Walkable

  Nearby places powered by yelp

  Review for AMBIENT ME QERA, BULEVARD REPUBLIKA, KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram