AMBIENT ME QERA , PRANË PAZARIT TË VJETËR , KORÇË

Rruga "Kiço Greço" ,  Korçë.

Jepet ambient me qera pranë pazarit të vjetër , Korçë.
Sipërfaqja: 68  m2.
Kati i III
Objekti disponon tualet.
I përshtatshëm për: Zyra, fondacione dhe biznese të tjera të profilit zyrtar, klinika mjekësore , laborator etj..
Ambienti gjendet në gjendje shumë të mirë.
Çmimi: I diskutueshëm vetëm pranë zyrës Imobiliare “Dion”.
Adresa: Rruga “Kiço Greço” ,  Korçë.

 

Për çdo pyetje apo kërkesë na kontaktoni në:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-06981
Property Type: Biznese
Property Status: Rent

Features:

  • Air conditioning
  • Balcony
  • Concrete flooring
  • Heating
  • Landscaped gardens
  • Trees and Landscaping

REZERVO TAKIM

Nearby places powered by yelp

Review for AMBIENT ME QERA , PRANË PAZARIT TË VJETËR , KORÇË

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram