AMBIENT NË SHITJE & ME QERA , DYQANET E NGURTA

Rruga " 6 Dëshmoret" , Korçë

AMBIENT NË SHITJE & ME QERA , DYQANET E NGURTA

Sipërfaqja Totale : 172 m2

Kati i 3
Organizuar ne 5 ambiente :
Sallon
Kuzhinë
Tualet.
2 dhoma gjumi

       Info:

 • E  paisur me instalime elektrike dhe hidraulike.
 • Dritaret me punim  Alumin
 • Intesiteti sizmik i sheshit të ndërtimit : 8 Ballë.
 • Shtëpia disponon oborr , Parkimi para ambientit.
 • E përshtatshme për Banim ose për zhvillim Biznesi të tipit Vilë e vogël Me qera Ditore.
  ÇMIMI: (I diskutueshëm)
  Opsionale per shitje dhe me qera.
 • Dokumentacioni i Rregullt.
  Adresa : “Rruga 6 Dëshmorët ”, Korçë.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kstrioti , nr.2 , Korçë.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-08436
Property Type: Vila Moderne
Property Status: Rent/ Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • kitchenette
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for AMBIENT NË SHITJE & ME QERA , DYQANET E NGURTA

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram