APARTAMENT 1+1 NË SHITJE, DRENOVË

Rruga : Partizani , Drenovë

Apartament 1+1 në shitje, rruga “Partizani”, Drenovë.

Sipërfaqja: 51.7 m2
Kati II.
Apartamenti përbëhet nga:
-sallon
-dhomë gjumi
-dhomëz magazinimi (depo e vogël)
-korridor
-tualet.
Apartamenti ndodhet në pozicion të favorshëm, në zonë të qetë dhe është i mobiluar.
Çmimi:  ( I diskutueshëm)

Adresa: Rruga “Partizani”,ish qyteti i minatorëve, Drenovë.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-06376
Property Type: Apartamente
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Heating
 • kitchenette
 • Landscaped gardens
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rruga : Partizani , Drenovë
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT 1+1 NË SHITJE, DRENOVË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram