APARTAMENT 2+1 NË SHITJE , KORÇË

Korçë, Albania

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, KORÇË

Sipërfaqja : 130  m2
Kati i Parë
Apartamenti përbëhet nga:
-Korridor (Hapësirë e madhe e shfrytëzueshme)
-sallon
-2 dhoma gjumi
-kuzhinë
-tualet
Apartamenti është i mirëmbajtur, i mobiluar, ka fushëpamje të gjerë dhe pozicion të favorshëm.
Pozicioni dhe kati në të cilin gjendet objekti ju jep dhe mundësi për shfrytëzimin e hapësirës në zhvillimin e një biznesi.
Çmimi:  6.900.000 Lekë i Pamobiluar
7.100.000 Lekë I mobiluar

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti, nr.2, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-07906
Property Type: Apartamente
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Heating
 • Internet
 • Landscaped gardens
 • Smart TV
 • Snack bar

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Korçë, Albania
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT 2+1 NË SHITJE , KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram