APARTAMENT 2+1 NË SHITJE , KORÇË

Rruga "Kiço Zografi", Korçë

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE , KORÇË
Sipërfaqja : 61 m2
Kati i 5
Apartamenti përbëhet nga:
-sallon + kuzhinë
-2 dhoma gjumi
-korridor,
-ballkon,
-tualet.
Apartamenti është i mirëmbajtur, i mobiluar, ka fushëpamje të gjerë dhe pozicion të favorshëm.
Çmimi: I diskutueshëm
Adresa: Rruga “Kiço Zografi”, Korçë.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-07401
Property Type: Apartamente
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Concrete flooring
 • kitchenette
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT 2+1 NË SHITJE , KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram