Apartament ne Shitje Korce

Korca
🏣Apartament ne Shitje 👉 Korce
💠Info:
👉Apartamenti është i ndarë në:
1 .korridor,
2 .sallon+kuzhinë,
3 . 2 dhoma gjumi,
4 . tualet
👉 Sip: 90m2
👉 Kati i 5-të
👉 Ofrohet parkim publik.
💠 Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të qytetit, pranë parkut RINIA,
💠 Rrethuar nga ambjente publike dhe argëtuese për fëmijë,
💠 I përshtatshëm për familjarë, 2 adultë dhe 2 fëmijë.
👉 Adresa: Lagjia 18, Rr. “Theodhor Kavalioti”, tek Francezët, pranë Parkut Rinia, Korçë.
☎️ Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 ,Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10251
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament ne Shitje Korce

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram