APARTAMENT NË SHITJE POGRADEC

Pogradec
– Apartamenti ndodhet ne qender te Pogradecit.
-Duplex Panoramik
-Siperfaqe Totale : 277 m2
– 190 m2
– 87 m2 – papafingo
– Punime cilesore / Antisizmike
Duplexi mund te organizohet në:
-Sallon me pamje panoramike.
-Kuzhine
– 3 dhoma gjumi , njera prej tyre perfshin dhome Dollapi dhe 1 tualet
-2 tualete
-1 dhome lavanderie
-2 ballkone
-Tarrace
Duplexi mund te shitet me kushte fillestare te ndertimit ose i perfunduar sipas shijes se bleresit.
Cmimi i shitjes i diskutueshem prane zyrave tona.
☎️ Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10141
Property Type: Pogradec City & Region
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT NË SHITJE POGRADEC

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram