APARTAMENT NË SHITJE , PRANË PASTIÇERI “TASHO”

Rruga Kristaq Prifti, Korçë, Albania

APARTAMENT NË SHITJE , PRANË PASTIÇERI “TASHO”

Sipërfaqja : 75 m2
• Kati i 4-të
-Apartamenti është në kushte shumë të mira dhe gati për t’u banuar.
-Cilësi e mirë dhe bashkëkohore.
Info:
Apartamenti përbehet nga:
1. Korridor
2. 2 dhoma gjumi,
3. sallon + kuzhinë,
4. Tualet
5. Ambient  i vogël (Dhomë Tharrje)
ÇMIMI:  (I diskutueshëm)
*Dokumentacioni i Rregullt.
Adresa: Rruga “Kristaq Prifti” , Korçë.

 

Na kontaktoni për detaje në:
➡️ Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Republika, Korçë.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07568
Property Type: Apartamente
Property Status: Sale

Features:

  • Air conditioning
  • Balcony
  • Bedding
  • Concrete flooring
  • Heating
  • Internet
  • kitchenette
  • Smart TV
  • Trees and Landscaping

REZERVO TAKIM

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga Kristaq Prifti, Korçë, Albania
walkscore 6/100
6
Walk Score
Car-Dependent

Nearby places powered by yelp

Review for APARTAMENT NË SHITJE , PRANË PASTIÇERI “TASHO”

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram