APARTAMENT NË SHITJE , PRANË PREFEKTURËS

Rruga 28 Nëntori, Korçë, Albania

APARTAMENT NË SHITJE , PRANË PREFEKTURËS

APARTAMENT 1+1 NË SHITJE , KORÇË
Sipërfaqja : 82  m2
Kati i Parë Banim
Apartamenti përbëhet nga:
-sallon + kuzhinë
-1  dhomë gjumi
-korridor,
-ballkon,
-tualet.
-dhomë Gardërop
Apartamenti është i mirëmbajtur, i mobiluar, ka fushëpamje të gjerë dhe pozicion të favorshëm.
Çmimi:  (I diskutueshëm )
Adresa: Rruga “28 Nëntori” , Korçë.
*OPSIONALE : Objekti mund të shitet i mobiluar.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07467
Property Type: Apartamente
Property Status: Sale

Features:

  • Air conditioning
  • Balcony
  • Bedding
  • Concrete flooring
  • Heating
  • kitchenette
  • Smart TV
  • Trees and Landscaping

REZERVO TAKIM

Nearby places powered by yelp

Review for APARTAMENT NË SHITJE , PRANË PREFEKTURËS

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram