APARTAMENT NË SHITJE , RR. “FAN NOLI” , KORÇË

Rruga "Fan Noli" , Korçë

APARTAMENT NË SHITJE , RR. “FAN NOLI” , KORÇË
Sipërfaqja : 55.14 m2
• Kati i 4-të
-Apartamenti është në kushte shumë të mira dhe gati për t’u banuar.
-Cilësi e mirë dhe bashkëkohore.
-Shitet i Mobiluar
Info:
Apartamenti përbehet nga:
1 dhomë gjumi,
sallon + kuzhinë,
Tualet
ÇMIMI: 2.500.000 Lekë i Mobiluar // 2.200.000 Lekë I pamobiluar !
*Dokumentacioni i Rregullt.
Adresa: Rruga “Fan Noli ”, Korçë.

 

Na kontaktoni në:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-07143
Property Type: Apartamente
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Heating
 • Internet
 • kitchenette
 • Smart TV

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT NË SHITJE , RR. “FAN NOLI” , KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram