APARTAMENT NË SHITJE , SELANIK

Rruga: Andreopulu 17 , Selanik.
Adresa: Rruga: Andreopulu 17 , Selanik.
Kati : I Tretë
Lloji I Objektit : Apartament: 91 m²
Çmimi: Çmim Shitjeje : 135.000€
(I diskutueshëm)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contact: +306994723510

I organizuar në:

-Korridor

-Sallon & Kuzhinë

-2 Dhoma Gjumi

-Tualet

-Ballkon
Apartamenti eshte i Rikonstruktuar dhe ne gjendje shume te mire per banim.

Zona e objektit ndodhet ne nje zonat me te mira te qytetit te Selanikut.

I përshtatshëm për familjarë.

www.dionimobiliare.com

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , nr.2, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-08243
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Internet
 • kitchenette
 • Smart TV
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rruga: Andreopulu 17 , Selanik.
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT NË SHITJE , SELANIK

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram