APARTAMENT SHITJE “RR PARTIZANI”

KORCE
Apartament ne Shitje ????Korce
➡️Siperfaqe : 83 m ²
➡️Organizimi : 3+1
➡️Apartamenti disponon :
☑️ 2 Dhoma Gjumi
☑️ Sallon
☑️ Kuzhine
☑️ Korridor
☑️ Tualet
????Apartamenti ndodhet ne katin e pare( te nje pallati ekzistues ) & ne nje lagje qe ofron sherbime te ndryshme dhe me shume facilitete

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10409
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT SHITJE “RR PARTIZANI”

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram