APARTAMENTE NE SHITJE (THERMI,THESSALONIKI,GREECE)

Thermi,Thessaloniki,Greece

APARTAMENTE NE SHITJE (THERMI,THESSALONIKI,GREECE)

Ka 2 pallate A dhe B. 
Siperfaqja 1465 m2. 
Gjithsej 15 apartamente. 

Çmimi: 1000 € / m2

Mundësi e mirë investimi në një zonë ku çmimi për m2 fillon nga 2000 €

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10502
Property Type: Thessaloniki Region
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENTE NE SHITJE (THERMI,THESSALONIKI,GREECE)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram