APARTAMET NË SHITJE ~ LAGJIA 2 (PRANË SHËN THANASIT).

Rruga Çlirimi i Korçës, Korçë, Albania

SHITET APARTAMET 2+1:
SIPËRFAQJA : 95m2
Apartamenti është pjesë e shtëpisë 2-katëshe dhe disponon oborr, bodrum dhe hyrje të ndarë nga kati i dytë i shtëpisë.
Orientimi: Perëndim, me një pamje fantastike të qytetit të Korçës !
*Dokumentacioni i Rregullt.
Çmimi : I diskutueshëm !

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-04313
Property Type: Korca Region
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Internet
 • kitchenette

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rruga Çlirimi i Korçës, Korçë, Albania
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMET NË SHITJE ~ LAGJIA 2 (PRANË SHËN THANASIT).

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram