BUJTINA “DERVISHI” ,VEND IDEAL PËR TU RELAKSUAR!!!

Barç, Korçë.

Bujtina “Dervishi” vendi ideal për tu relaksuar dhe për të shijuar një fundjave të Kendshme në Qytetin e Korçës. e cila gjendet 1 KM larg qytetit të Korçës.
Numri i këtyre Bujtinave në ketë zonë është mjaft i kufizuar për momentin pasi të tilla janë edhe investimet në turizmin malor. Ato që ekzistojnë janë të përshtatshëm për njerëz të cilëve ju pëlqen natyra dhe ajri i pastër. Janë tepër të përshtatshëm për aktivitete të tilla si ecje malore, shëtitje ne natyre si dhe eksplorimin e ambienteve të gjelbra.
Çmimi i diskutueshëm në varësi të Kohës së qëndrimit !!

Jeni të mirëpritur, mjafton vetëm një telefonatë:
? +355 69 683 47 47.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-05467
Property Type: Korca Region
Property Status: Rent

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Heating
 • Internet
 • kitchenette
 • Landscaped gardens
 • Smart TV
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Barç, Korçë.
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for BUJTINA “DERVISHI” ,VEND IDEAL PËR TU RELAKSUAR!!!

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram