Godine ne Shitje – Boboshtice _- Korce , ALBANIA

Boboshtice

Siperfaqe Totale – 185 m
Siperfaqe Ndertimi : 146 m

Objekti eshte 2 katesh :
Kati i pare ka siperfaqe prej 100 m & organizohet ne :

– 2 dhoma gjumi
– sallon
– tualet
-ambjent magazinimi
Kati  i dyte  ka siperfaqe prej 140 m & organizohet ne :

-2 dhoma gjumi
-sallon
-tualet

Objekti eshte ne beton te paster & ka te instaluar ujin dhe energjine elektrike

E pershtateshme per njesi banimi ose biznes i tipologjise BUJTINE

Ndodhet ne nje pozicion strategjik prane Bar Restorant  “Rosicat ”

Cmimi i Shitjes : 50 000 €
Per informacion me te detajuar na kontaktoni :

Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10094
Property Type: Korca Region
Property Status: Sale

Features:

 • Balcony

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Godine ne Shitje – Boboshtice _- Korce , ALBANIA

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram