JEPEN ME QIRA 3 AMBIENTE & TRUALL (UNAZË)

Rruga :" Bajazit Rehova", Korçë.

Disponojmë Ambiente Magazinimi & Fabrikimi  me Qira  në Unazën e Korçës, tek zona e Elektrikut.
*Salla I:- 220 m²
Ambienti i parë disponon :
1. Hapësirë për cfarëdo lloj aktiviteti ,
2.Zyrë ,
3.Tualet

*Salla II: –   220 m2
Ambienti i dytë  disponon :
1. Hapësirë për cfarëdo lloj aktiviteti ,
2. 2 Tualete

*Salla  III: –  180 m2
Ambienti i tretë  disponon :
1. Hapësirë për cfarëdo lloj aktiviteti ,
2.  1 Tualet

* Oborri : -400m2
Ka mundësi për parkimin e çfarëdo lloj automjeti.
* Disponon Pus Uji
*Ndërtim i ri dhe disponon rikonstruksion me Soletë.
*E përshtatshme për Biznese të ndryshme si: Magazinë ,Dyqan, Rrobaqepsi , Punishte të Ndryshme, Servis , Lavazho etj.
*Ka mundësi për 3 Fazor.
Ambientet mund te jepen veçmas me qera ose të gjitha së bashku.
Çmimet e diskutueshme vetëm pranë Zyrës “Dion”.
Adresa : Rruga :” Bajazit Rehova”, Korçë.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-06947
Property Type: Biznese
Property Status: Rent

Features:

  • Air conditioning
  • Concrete flooring
  • Garage
  • Heating
  • Landscaped gardens
  • Trees and Landscaping
  • Truall

REZERVO TAKIM

Nearby places powered by yelp

Review for JEPEN ME QIRA 3 AMBIENTE & TRUALL (UNAZË)

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram