JEPET AMBIENT ME QERA , PRANË SPITALIT RAJONAL “KORÇË”

Rruga Partizani, Korçë, Albania

JEPET AMBIENT ME QERA , PRANË  SPITALIT RAJONAL “KORÇË”
Sipërfaqja: 50 m2.
Kati i Dytë
Ambienti gjendet në gjendje shumë të mirë.
I Rikonstruktuar & i areduar sipas stilit Bashkëkohor.
Disponon sistem ngrohjeje.
I përshtatshëm për:  Zyra,  fondacione , klinika dentare dhe biznese të tjera të profilit zyrtar por edhe tregtar.

Çmimi: I diskutueshëm !
Adresa: Rruga Partizani, Korçë, Albania

Për çdo pyetje apo kërkesë na kontaktoni në:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07173
Property Type: Biznese
Property Status: Rent

Features:

  • Air conditioning
  • Concrete flooring
  • Heating
  • Internet
  • Smart TV

REZERVO TAKIM

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga Partizani, Korçë, Albania
walkscore 52/100
52
Walk Score
Somewhat Walkable

Nearby places powered by yelp

Review for JEPET AMBIENT ME QERA , PRANË SPITALIT RAJONAL “KORÇË”

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram