JULIA’S APARTMENT II , VILLAGE HOUSE !!

Mborje , Korçë

Muaji Shkurt   vazhdon  me oferta për të gjithë ata që zgjedhin Julia’s Apartment , eksluzivitet i Dion Group!!

Vila e ngrohte dhe Komode është  e  organizuar në:
1 Dhoma Gjumë
Sallon & Kuzhinë
Verandë & Oborr

Vila ka një pamje të mrekullueshme e cila ofron Relaksin që ju kërkoni çdo fundjavë!
ADRESA : Mborje , Korçë afër me Kishën e Shën Ristozit.
*OPSIONALE : Objekti mund të jepet me qera mujore – Kontratë  1 vjeçare +
Çmimi : 250 Euro / Muaj

Jeni të mirëpritur, mjafton vetëm një telefonatë:
+355 69 683 47 47
+355 822 540 54

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-08261
Property Type: Vila Moderne
Property Status: Frequent

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Heating
 • Internet
 • kitchenette
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for JULIA’S APARTMENT II , VILLAGE HOUSE !!

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram