JULIA’S APARTMENT KORÇË

Korçë, Albania

Mos prit më, EJA në Korçë,
Tek Julia’s Apartments ofrohet komoditet dhe ngrohtësi,

Muaji Qershor  vazhdon  me oferta për të gjithë ata që zgjedhin Julia’s Apartment , eksluzivitet i Dion Group!!

Duke filluar nga 4000Lekë /çifti,

Pranë pikave më të dashura në Korçë:

– Katedralja e Korçës,
– Mësonjëtorja e Parë Shqipe,
– Shtëpia Rumune (Shtëpia muze më e re në qytet)
– Bashkia e re,
– Pista e Patinazhit
– Pazari i vjetër etj.

Apartamentet janë të organizuaar në:
2 Dhoma Gjumi
1 Tualet
Ballkon + Mini-Kuzhinë!

~OKAZION:
Për akomodime 3 Ditore 10 % -Ulje .
Për akomodime 15 ditore – 50 % Ulje.
Për akomodime mujore çmimet variojnë nga 25000 Lekë – 30.000 Lekë.
Në çdo çmim përkatës përfshihet pagesa e Energjisë Elektrike , Ujësjellës.

Jeni të mirëpritur, mjafton vetëm një telefonatë:
+355 69 683 47 47

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-07767
Property Type: Julia's Apartment
Property Status: Frequent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for JULIA’S APARTMENT KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram