JULIA’S APPARTMENT , SELANIK

Πλατεία Αριστοτέλους, Thessaloniki Greece

Një apartament unik në Selanik, në një vend shumë të privilegjuar me qasje të drejtpërdrejtë në qendrën e qytetit, pesë minuta nga Sheshi Aristotelous.
Ndodhet  në katin e parë , me një  peizazh shumë të bukur dhe I rinovuar së fundmi.

Shtëpia përbëhet nga një sallon, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një tualet . Është i mobiluar plotësisht dhe i pajisur me gjithçka që ju nevojitet për një pushim relaksues .
Apartamenti ndodhet në një lagjie të qetë, me gjithçka që ju nevojitet (farmaci, furrë buke, supermarket) brenda një distance të shkurtër  në këmbë. Më konkretisht në një rreze shumë të shkurtër mund të gjeni dy restorante, një park, një klinikë private, një mini-treg 24-orësh, një piceri, si dhe disa kafene dhe bare.

Brenda një shëtitje 10-minuta ju mund të vizitoni” Kamaran”, Muzeun Ataturk, Sheshin Aristotelous Qytetin e Vjetër, Kishën e Shen Sophia, Ekspozitën Ndërkombëtare, Kullën e Bardhë dhe pika të tjera të rëndësishme të interesit në qytet.

94% e vizitorëve të fundit e vlerësuan faqen 5 yje.

Apartamenti Disponon :
-Wifi
-Hekur
-Lavatriçe
-Tv
-Ngrohje
-Kondicioneri
-Ashensor
-Shtrat dhe Tualet
-Shampo
-Kremastare
-Tharese flokesh

Çmim për qera mujore –> I diskutueshëm.
Çmimi : I diskutueshëm në varësi të Kohës së Qëndrimit!!
Extrat:
*Pastrimi kushton 15 €
*Furnizimi i shërbimeve 12 €

Kostoja e pastrimit dhe furnizimit të shërbimeve –> nëse qëndroni  disa ditë (2-3) ato paguhen një here!!!

Për prennotime  na kontaktoni:
➡️ Mob/Tel:
+355696834747 /+35582257110 /+35582254054 /+355672767123
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07611
Property Type: Julia's Apartment
Property Status: Frequent

REZERVO TAKIM

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Πλατεία Αριστοτέλους, Thessaloniki Greece

Nearby places powered by yelp

Review for JULIA’S APPARTMENT , SELANIK

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram