JULIA’S APPARTMENT VII , NË QENDËR TË QYTETIT!!

Korçë, Albania

Mos prit më, eja në Korçë,
Qyteti i serenatave dhe oxhaqeve po të pret ty !
Tek Julia’s Apartment VII ofrohet komoditet dhe relaks!

Muajt e nxehte të verës vazhdojnë me oferta për të gjithë ata që zgjedhin Julia’s Apartment !
Duke filluar nga 200 € / Personi / Muaj
Pranë pikave më të dashura në Korçë:
-Katedralja e Korçës,
-Mësonjëtorja e Parë Shqipe,
-Shtëpia Rumune (Shtëpia muze më e re në qytet)
-Muzeu Kombëtar i Artit Mesjetar
-Pazari i vjetër etj.

Apartamenti është i organizuar në:
2 Dhoma Gjumi (Double Bed dhe Twin Room)
2 Tualete
Mini  Kuzhine & Ambjent i posaçem per larje dhe tharje rrobash.

Disponon Kondicioner për një verë super të freskët dhe një dimër të ngrohtë 🙂
FREE OF CHARGE  WIFI & PARKING

Jeni të mirëpritur, mjafton vetëm një telefonatë:
+355 69 683 47 47

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-07938
Property Type: Julia's Apartment
Property Status: Frequent

Features:

 • Air conditioning
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Heating
 • Internet
 • Smart TV

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Korçë, Albania
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for JULIA’S APPARTMENT VII , NË QENDËR TË QYTETIT!!

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram