KARBURANT, RRUGA KORÇË-BILISHT, CANGONJ

Cangonj, Devoll

SHITET KARBURANT:

Sipërfaqe totale: 4683 m2 nga të cilat:
* Truall :  1245m2
* Godinë 45 m2 (e përshtatshme për zyra).
* Fasada: 64m
* Kabinë elektrike 50m larg truallit
* Disponon Tre Fazor
* Fasada 64m
* 3 Çisterna  / 1 x 20000litra dhe 2 x 10000litra
*Pus Uji dhe pistë lavazhi egzistuese
* Trualli është I drenazhuar, I përshtatshëm për futjen e mjeteve të rënda si: trajler, kamion etj.
* Dokumentacioni: i Rregullt

*OPSIONALE :
BIZNESI MUND TË JEPET EDHE ME QERA MUJORE–> ÇMIMI: 100.000 Lekë/ Muaj.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , Nr. 2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-04862
Property Type: Korca Region
Property Status: Sale
Land Size: 4683
Year Built: 1995

Features:

 • Garage
 • Trees and Landscaping
 • Truall

  REZERVO TAKIM

  Sub Listings:

  • Type:Sale
  • Price:
  • Beds:
  • Baths:
  • Size:
  • Availability date:Call for availability

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Cangonj, Devoll
  walkscore 1/100
  1
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for KARBURANT, RRUGA KORÇË-BILISHT, CANGONJ

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram