HOTELE PER SHITJE

Chalkidiki , Greece

Adresa :Chalkidiki , Greece
HOTELI I
Siperfaqe totale : 13 000 m2
Siperfaqja e sheshit : 4000 m2

Ndodhet direkt ne plazh

Organizohet ne 3 godina
Godina I : Ka 53 dhoma , sportel dhe restorant
Godina II : Ka 17 dhoma dhe 2 apartamente
Godina III : Disponon SPA ( Mundesi per dhoma )

31 Dhoma jane te rinkonstruktuara

Hoteli disponon 3 pishina
Pishina I : 20 m – 12 m
Pishina II : 20 m – 20 m
Pishina III (momentalisht jashte funksionit)

HOTELI II

Kapacitet 79 dhoma dhe 156 shtretër
Ka bar, restorant ,pishine

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-12069
Property Type: Halkidiki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Chalkidiki , Greece
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for HOTELE PER SHITJE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram