MAGAZINË ME QERA , PRANË FABRIKËS SË KONJAKUT DHE VERËS, KORÇË

Rruga "Riza Mance" , Korçë

MAGAZINË ME QERA , PRANË FABRIKËS SË KONJAKUT DHE VERËS , KORÇË
Sipërfaqe Totale : 750 m2
Sipërfaqe / Kat : 350 m2
Ndërtesa disponon 2 Kate.
Objekti është i përberë nga 4 Salla , 2 prej tyre në gjendje të Rikonstruktuar.
Objekti disponon dy hyrje (Të veçuara ose jo ).
E përshtatshme për Biznese të ndryshme si: Magazinë ,Dyqan, Rrobaqepsi , Punishte të Ndryshme, Servis , Lavazho etj.
Ka mundësi për parkimin e çfarëdo lloj automjeti.
Ambientet mund te jepen veçmas me qera ose të gjitha së bashku.
Çmimet e diskutueshme vetëm pranë Zyrës “Dion”.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07655
Property Type: Biznese
Property Status: Rent

REZERVO TAKIM

Nearby places powered by yelp

Education

 • Collège Alfred Mézières (11.01 km)
  1 reviews

Food

 • Herve Pintore (8.96 km)
  1 reviews
 • Aux armes de briey (2.91 km)
  1 reviews
 • Les Jardins de l'Hacienda (7.73 km)
  1 reviews

Health & Medical

 • Hôpital Maillot de Briey (2.15 km)
  1 reviews
 • Lashkari Afshin (4.33 km)
  1 reviews
 • Pascal Sins (8.48 km)
  1 reviews

Review for MAGAZINË ME QERA , PRANË FABRIKËS SË KONJAKUT DHE VERËS, KORÇË

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram