MEZONETE NE SHITJE (CHANIOTI, PALLINI, GREECE)

Chanioti,Pallini,Greece

MEZONETE NE SHITJE (CHANIOTI, PALLINI, GREECE)   Partner to Terra & Homes Real Estate.

-SIP: 160 m²
-4 DHOMA GJUMI
-1 DHOMA NDENJE
-1 KUZHINE
-3 TUALETE
-1 WC
Ndërtimi ka filluar në vitin 2022 me klas energjetik A+ dhe ka ngrohje, kondicioner, pamje nga deti, korniza alumini, dysheme me pllaka, derë të blinduar, garderoba, parking, kopsht, pishinë, A/C, alarm, ngrohës diellor, sallë lojërash. , antene satelitore, shkalle e brendshme. Përballë detit.
Distanca nga qyteti 100000 metra.Largesia nga aeroporti 100000 metra.
CMIMI: 1.700.000 €

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10529
Property Type: Thessaloniki Region
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for MEZONETE NE SHITJE (CHANIOTI, PALLINI, GREECE)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram