NJËSI BIZNESI ME QIRA , ISH-PICERI “PALERMO”, KORÇË

Rruga" Konferenca e Labinotit", Korçë.

NJËSI BIZNESI ME QIRA , ISH-PICERI “PALERMO”, KORÇË

SIPËRFAQJA TOTALE : 170 m2
• Kati i parë: 80 m2
• Kati i dytë: 90 m2
• Ndërtim dhe punime cilësore.
* E përshtatshme për Biznese të ndryshme si: Bar- Kafe, Restaurant ,  Zyra, Ekspozitë, Qendër Estetike, etj.
* Lëvizshmëri të lartë të këmbësorëve pasi ndodhet në një zonë të populluar pranë Bulevard “Republika”.
Kushte të përshtatshme për biznes.
Faturat e ujësjellësit dhe energjisë elektrike janë të pavarura nga kati në kat.
Objekti Disponon Tualet në çdo Kat.
*OPSIONALE : Objekti mund të jepet me qera i Mobiluar dhe gjithashtu me pajisjet përkatëse të cilat ai përmban.
Adresa : Rruga “Konferenca e Labinotit” , Korçë.
Çmimi i diskutueshëm.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-06895
Property Type: Biznese
Property Status: Rent

Features:

  • Air conditioning
  • Garage
  • Heating
  • kitchenette
  • Trees and Landscaping

REZERVO TAKIM

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga" Konferenca e Labinotit", Korçë.
walkscore 62/100
62
Walk Score
Somewhat Walkable

Nearby places powered by yelp

Review for NJËSI BIZNESI ME QIRA , ISH-PICERI “PALERMO”, KORÇË

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram