NJËSI BIZNESI ME QIRA , PRANË PREFEKTURËS , KORÇË

Bulevard "Fan Noli", Korçë

NJËSI BIZNESI ME QIRA , PRANË PREFEKTURËS , KORÇË

Objekti disponon 2 Kate + Bodrum
Sipërfaqe Totale : 445 m2
Sipërfaqe e Katit të parë: 156 m2
Sipërfaqe e Katit të dytë: 156 m2
Sipërfaqe e Bodrumit : 133 m2
Kati i Parë mund të organizohet në varësi të cdo lloj aktiviteti që mund të perdoret.
Aktualisht është i organizuar sipas një plani “Funksion Banke”.

Kati i Dyte i organizuar në 4 ambiente dhe 2 tualete.
Bodrumi i organizuar në :
-3 ambiente  (Zyra)
-2 Tualete
-1 Mini-kuzhinë
Objekti ka mundesi për anshensor.
Sistemi i  ngrohjes dhe Instalimet Elektrike dhe Hidraulike funksionale.
Objekti ndodhet në një zonë me lëvizshmëri të lartë.
I përshtatshëm për cfarë do lloj aktiviteti.
Çmimi i diskutueshëm në varësi të kohëzgjatjes së Kontratës.

 

Për detaje të mëtejshme  na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07272
Property Type: Biznese
Property Status: Rent

Features:

  • Air conditioning
  • Concrete flooring
  • Heating

REZERVO TAKIM

Nearby places powered by yelp

Review for NJËSI BIZNESI ME QIRA , PRANË PREFEKTURËS , KORÇË

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram