NJËSI BIZNESI ME QIRA, SKY -TOWER

Bulevard "Republika" , Korçë , Albania

NJËSI BIZNESI ME QIRA, SKY -TOWER
Njësia I – 20 m2
Njësi II- 35 m2
Njësia III – 20 m2
Njësia IV -35 m2
Njësia V – 20 m2
Njësia VI- 15 m2
Njësia VII- 30 m2
Njësia VIII- 30 m2
* Disponon 2 Tualete dhe një kuzhinë të përbashkët.
*Lartësia –> 3,12 m
Ndërtime dhe punime cilësore.
Kati i III , me Anshensor.
I përshtatshëm për:  Zyra, fondacione dhe biznese të tjera të profilit zyrtar, klinika mjekësore , laborator etj..
Ambienti gjendet në gjendje shumë të mirë, dhe është i rikonstruktuar.
Ambientet gjenden në një zonë me lëvizshmëri të lartë

Çmimi:  (I diskutueshëm)
Adresa : Bulevard Republika , Korçë, Albania.

 

Për një vizitë në pronë  na kontaktoni në:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , Nr. 2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-07038
Property Type: Biznese
Property Status: Rent

Features:

 • Balcony
 • Concrete flooring
 • Heating
 • kitchenette
 • Landscaped gardens
 • Smart TV
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for NJËSI BIZNESI ME QIRA, SKY -TOWER

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram