NJËSI BIZNESI TEK PEDONALJA E QYTETIT, KORÇË

Bulevardi Shën Gjergji, Korçë, Albania

OKAZION – NJËSI BIZNESI ME QIRA

SIPËRFAQJA: 120 m2
• Kati i II.
• Ndërtim dhe punime cilësore.
• Orientimi: JUG

* E përshtatshme për Biznese të ndryshme si: Shërbime mjekësore: Stomatologji, Dermatologji, Qendër Estetike, Zyra, Ekspozitë,  etj.
* Lëvizshmëri të lartë të këmbësorëve

Info: Objekti ndodhet në zemër të qytetit, tek Pedonalja Shën Gjergji.
Pranë pikave më të vizituara:
– Katedralja e Korçës,
– Mësonjëtorja e Parë Shqipe,
– Shtëpia Rumune, 
– Bashkia e re,
– Teatri Andon Zako Çajupi,
– Pazari i vjetër etj. 

ÇMIMI: I diskutueshëm.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , Nr. 2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-05012
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

Features:

 • Air conditioning
 • Concrete flooring
 • Heating
 • Internet
 • Kalldrëm/Pavement
 • kitchenette
 • Smart TV
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Sub Listings:

  • Type:Rent
  • Price:€ 50.000 / monthly
  • Beds:
  • Baths:
  • Size:120m²
  • Availability date:Call for availability

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Bulevardi Shën Gjergji, Korçë, Albania
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for NJËSI BIZNESI TEK PEDONALJA E QYTETIT, KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram