OBJEKT BIZNESI NË SHITJE , ZONA E S.M.T

Zona e S.M.T

OBJEKT BIZNESI NË SHITJE , ZONA E S.M.T

Sipërfaqja Totale: 162.2 m2

Sipërfaqe ndërtimore : 111.2 m2

Objekti përbehet nga nje ambient i hapur dhe tualet.

I përshtatshëm si ambient biznesi dhe si ambient banimi nese rikonstruktohet sipas permasave të banimit.

Adresa : Zona e SMT , Korçë.

Çmimi : 3.950.000 Lekë

Na kontaktoni për detaje :
➡️ Mob/Fax: +355696834747 / +35582254054
➡️ Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. 2, Korçë, Albania.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-08355
Property Type: Biznese
Property Status: Sale
Land Size: 162.2

Features:

 • Air conditioning
 • Concrete flooring
 • Heating

  REZERVO TAKIM

  Floor plans:

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Zona e S.M.T
  walkscore 21/100
  21
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for OBJEKT BIZNESI NË SHITJE , ZONA E S.M.T

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram