OBJEKT ME QIRA , KORÇË

Rruga "Muzakajt" , Korçë

OBJEKT ME QIRA , KORÇË

Adresa: Rruga “Muzakajt” , Korçë
Kati: I Parë
Sipërfaqja  Totale : 200 m²
Çmimi me qira: I Diskutueshëm
Ambienti: Disponon 1 ambient.
Në Fasadën Ballore ka mundësi për hapjen e një dere komunikuese për të berë të mundur kalimin në një sipërfaqe me të gjerë.
Karakteristikat: Njësia ka qenë në funksion më përpara si Zdruktari.
Përveç hapësirës të shfrytezueshme disponon dhe një zyre me dy fushë-pamje.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , nr.2, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-08050
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rruga "Muzakajt" , Korçë
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for OBJEKT ME QIRA , KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram