OBJEKT ME QIRA , KORÇË

Rruga "Muzakajt" , Korçë

JEPET ME QIRA

Adresa: Rruga “Muzakajt” , Korçë
Kati: I Parë
Sipërfaqja  Totale : 250 m²
Çmimi me qira : I Diskutueshëm
Dhomat: Disponon 1 ambient I cili mund të lidhet me një tjetër Hapësirë.
Ka ndri}im Natyral dhe është e përshtatshme për Magazinë, Repart Fabrikimi , Punishte etj.
Ky objekt ka funksionuar si Repart Lustrimi.
Karakteristikat: Objekti disponon  tubo ajrimi, 3 Tualete , gjithashtu dhe një Çezmë.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , nr.2, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-08064
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for OBJEKT ME QIRA , KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram