OBJEKTE ME QERA & NË SHITJE , KORÇË

Rruga "Stefan Andrea" , Korçë

OBJEKTE ME QERA & NË SHITJE , KORÇË

Sipërfaqet:
Ambienti I Pare: 125 m2
Ambienti I dytë: 125 m2
Ambienti I Tretë: 150 m2
Sistemi I Kaldajes –> Jo I instaluar
Ambientet jane ende ne beton te paster.
Hyrja e dyte ka hapesire per oxhak ndersa ambientet e tjera kane mundesi për ngrohje me sobe druri nga anash apartamentit.
Viti I ndertimit : 2017-2019 e Perfunduar .
Kontratat e energjisë elektrike dhe Ujësjellësit jane pa kontrata.

Çmimi për shitje :
Objekti i parë : 125.000 Euro !
Objekti i dytë: 125.000 Euro!
Objekti i tretë : 150.000 Euro!

Nese objektet projektohen si apartamente ka mundesi per ballkon dhe cdo lloj ndarje te apartamentit pasi disponon dy hyrje në Ambient.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
➡️ Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-07488
Property Type: Biznese
Property Status: Rent

Features:

 • Balcony
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rruga "Stefan Andrea" , Korçë
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for OBJEKTE ME QERA & NË SHITJE , KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram