Oferta e Dites : E vlefshme deri ne 15/ 12/2021

korce
👉 Oferta e Dites : E vlefshme deri ne 15/ 12/2021
👉SHITET SHTËPI PRIVATE MBRAPA KATEDRALES, Korce.
🔹Siperfaqe Trualli : 200 m2
🔹Siperfaqe Ndertimi: 90m2
🔹Dhoma: 3
🔹Tualete: 3
👉Prona organizohet nga tre dhoma dhe tre banjo për secilën dhomë. Kati përdhes mund të shfrytëzohet për dhoma të tjera dhe ka oborr rreth shtëpisë.
🤩Çmimi i shitjes është 110 000 euro / total
☎️ Per nje vizite ne prone na kontaktoni :
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-09294
Property Type: Shtëpi
Property Status: Sale

Features:

 • Balcony
 • Concrete flooring
 • Kalldrëm/Pavement

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Oferta e Dites : E vlefshme deri ne 15/ 12/2021

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram