JULIA’S APARTMENT III

Rruga "Muzakajt" , Korçë

JEPET ME QERA JULIA’S APARTMENT III

Apartamenti  është  i organizuar në:
-Korridor
-Studio Room (Krevat Double dhe Kuzhinë)
-1 Dhomë gjumi (Krevat Double)
-Tualet
-Ballkon

Çmimi :  I diskutueshëm!
Për Qëndrime Mujore :
Informacion në lidhje me Energjinë Elektrike –> 140 Lekë/ KW
Pagesa e Ujësjellësit –> Falas!!!

Për qëndrime Ditore – Oferta :
-10 % Ulje për qëndrime 2 netë .
-30 % Ulje për qëndrime 1 javore
-50 % Ulje për qëndrime 2 javore.

Adresa : Julia’s Apartment III ndodhet në rrugën “Muzakajt ” , në hyrje të Korçës , pranë hotel Kontit.

Jeni të mirëpritur, mjafton vetëm një telefonatë:
? +355 69 683 47 47.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-06210
Property Type: Julia's Apartment
Property Status: Rent

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Heating
 • Internet
 • kitchenette
 • Landscaped gardens
 • Smart TV
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rruga "Muzakajt" , Korçë
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for JULIA’S APARTMENT III

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram