OKAZION – MAGAZINË NË SHITJE , ISH FABRIKA E QUMËSHTIT

Rruga "Muzakajt" , Korçë

OKAZION ~ SHITET OBJEKTI !!!
SHITET OBJEKTI:
-Sipërfaqja: 911m², nga të cilat 523 m2 ndërtesë.
-Ndërtesë trekatëshe + Truall.
-E paisur me dokumentacion ligjor dhe hipotekor.
-Magazina është e paisur me trefazor.
-Disponon Tualete në të dy katet dhe dy hyrje krysore.
-E përshtatshme për Biznese të ndryshme si: Zyra, Ekspozitë, Punishte ,etj
Adresa: Rruga ” Muzakajt” ,në hyrje të Korçës.
Çmimi: I diskutueshëm

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Tel: +35582254054 / +35582257110
Email: reservation.diontravel@hotmail.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , Nr. 2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-05958
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rruga "Muzakajt" , Korçë
  walkscore 15/100
  15
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for OKAZION – MAGAZINË NË SHITJE , ISH FABRIKA E QUMËSHTIT

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram