OKAZION – NJËSI BIZNESI ME QIRA

Rruga : "Pandeli Vangjeli"

OKAZION – NJËSI BIZNESI ME QIRA
SIPËRFAQJA: 345 m2
• Kati i I.
• Ndërtim dhe punime cilësore.
* E përshtatshme për çfarëdolloj Biznesi si: Supermarket Shërbime mjekësore, Qendër Estetike, Zyra, Ekspozitë,
* Lëvizshmëri të lartë të këmbësorëve

ÇMIMI: I diskutueshëm për kontrata afatgjata.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , Nr. 2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-07034
Property Type: Biznese
Property Status: Rent

Features:

 • Air conditioning
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Heating
 • kitchenette
 • Smart TV
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for OKAZION – NJËSI BIZNESI ME QIRA

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram