OKAZION SHITET VILA!

Vloçisht, Korçë

OKAZION SHITET VILA!
Sipërfaqja  Totale : 2341 m2
Sipërfaqe ndërtimore: 168.6 m2

     Info:

 • Pozicionimi : Lindje
 • E izoluar dhe e pajisur me instalime elektrike dhe hidraulike.
 • Intesiteti sizmik i sheshit të ndërtimit : 8 Ballë
 • Shtëpia ka oborr e cila ka ambjent per parking.
 • E përshtatshme për Banim.
  ÇMIMI:  (I diskutueshëm)
  Adresa :  Vloçisht ,  Korçë

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07520
Property Type: Shtëpi
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Heating
 • Internet
 • kitchenette
 • Smart TV
 • Trees and Landscaping

REZERVO TAKIM

Nearby places powered by yelp

Review for OKAZION SHITET VILA!

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram