OKAZION – TRUALL NË SHITJE , NË HYRJE TË KORÇËS

Rruga "Koço Mio" dhe Rruga "Muzakajt" , Korçë

OKAZION – TRUALL NË SHITJE , NË HYRJE TË KORÇËS

Sipërfaqja Totale : 900 m2
Sipërfaqe ndërtimore : 76 m2

Kushtet urbanistike:
Koefiçienti I shfrytëzimit: 70%
Lartësia –> 3kate, 12m
Intesiteti –> 1.6

Shënime: Mbi këto truaj lejohet të ndërtohet një objekt me gjurmë ndërtimore 630 m2,

Çmimi : (I diskutueshëm)

Info:
Trualli është i dranazhuar,  i përshtatshëm  për futjen e mjeteve të rënda si: trajler, kamion etj.
Zona është e përshtatshme për Biznese të ndryshme si: Punishte , Servise ,Garazhde Private,  Ambient Banimi etj.
*Dokumentacioni i Rregullt.
Adresa: Rruga “Koço Mio” dhe Rruga “Muzakajt” , Korçë.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07527
Property Type: Tokë / Truall
Property Status: Sale

Features:

  • Trees and Landscaping
  • Truall

REZERVO TAKIM

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga "Koço Mio" dhe Rruga "Muzakajt" , Korçë
walkscore 6/100
6
Walk Score
Car-Dependent

Nearby places powered by yelp

Review for OKAZION – TRUALL NË SHITJE , NË HYRJE TË KORÇËS

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram