SHITEN NJËSI BIZNESI TEK ISH-BASHKIA

Rr "Floresha Myteveli" , Korçë.

OKAZION ~ SHITEN NJËSI BIZNESI:

 • 14 ~ SIP: 40m2
 • 15 ~ SIP: 46m2
 • 16 ~ SIP: 32m2

+ 20m2 Korridor i përbashkët.

Disponojnë Tualet të kompletuar.

Ndërtim dhe punime cilësore.

*Dokumentacion I rregullt.

Info: Objektet ndodhen në një nga zonat më të preferuara të qytetit,  me lëvizshmëri të lartë të makinave dhe këmbësorëve.

Çmimi i Diskutueshëm !!!

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard “Gjergj Kastrioti” , Nr. 2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-03915
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Concrete flooring
 • Heating
 • Smart TV

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for SHITEN NJËSI BIZNESI TEK ISH-BASHKIA

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram