Shitet Apartament ne Selanik/ Golden Visa

Nea Paralia, Thessaloniki

Kriteret per  te perfituar GOLDEN VISA (Leje Qendrimi  ne Greqi dhe Qipro ) nepermjet investimit.

Investim Minimal 300 000 euro!

Prona banimi  ne Greqi/Qipro.

Rezidencat dhe apartamentet  te cilat blihen nga nje ndertues  dhe cmimi i prones do te jete se paku  300 000 euro( plus TVSH nese aplikohet)

SHITET APARTAMENT NE SELANIK :

-170m2

– dhome gjumi + sallon +tualet+ballkon

-kati I

– cmimi: 380 000 euro

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-08960
Property Type: Tiranë
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Nea Paralia, Thessaloniki
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shitet Apartament ne Selanik/ Golden Visa

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram