SHITET DYQAN TEK CITY CENTER

Rruga: "Midhi Kostani"

OKAZION -SHITET DYQAN:
• SIPËRFAQJA: 96,97m2.
• Kati i II.
• Fasadë xhami 13m*7.5m.
• Disponon Tualet të kompletuar.
• Ndërtim dhe punime cilësore.
Ambienti është i ndarë me Shinë.
Disponon 2 Kondicionerë me Aspirim (TOSHIBA)
Ambienti disponon Kamera të Instaluara.
*Dokumentacioni i Rregullt.
Info: Dyqani ndodhet në një nga zonat më të preferuara të qytetit, me lëvizshmëri të lartë të makinave dhe këmbësorëve.
Çmimi i diskutueshëm !!

ADRESA : RRUGA “Midhi Kostani” , Korçë,  tek City Center – ish Parukeri Xheni.
Çmimi : 90.000 Euro.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-04581
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for SHITET DYQAN TEK CITY CENTER

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram